Пошук

ТМ “ВАШІ МЕБЛІ”

ООО “ТМ” Ваші Меблі”, спеціалізується на випуску якісних меблів для ванних кімнат з натурального дерева та мармуру, понад 14 років і займає одне з провідних місць на ринку України. Наша компанія має повний цикл виробництва, починаючи з виїзду дизайнера на виміри, закінчуючи після гарантійного обслуговування. Висока якість та оригінальний дизайн наших меблів допомагають нам завойовувати тисячі сердець українських споживачів. Фахівці нашої компанії допоможуть візуалізувати та втілити у життя будь-який задум. Пропонуємо Вам широку лінійку з різних розмірів та стилів, від економ до преміум сегмента. На своєму виробництві ми використовуємо обладнання виробництва Німеччини, Японії та Чехії.

Продукція проходить обов'язкову перевірку на кожному етапі виробництва та вся наша сировина сертифікована відповідно до чинного законодавства України.

Всі меблі для ванних кімнат виготовляються з вологостійких матеріалів з використанням спеціальних технологій обробки, що дозволяють надати гарантію на нашу продукцію до 5 років.

Наші меблі екологічно чистий продукт, це підтвердить висновок державної санітарно-епідемологічної експертизи.

Майстри ретельно підходять до процесу відбору деревини, оскільки вони впливають на якість меблів для ванних кімнат.

Унікальні структури різних порід деревини мають неповторний малюнок і добре виглядатимуть у будь-якому інтер'єрі.