Пошук

Етапи замовлення меблів

Ми завжди дотримуємося певних етапів роботи. Кожен з них відточений командою і не займає багато вашого часу. і не відходимо від термінів.

1.Заявка

Менеджер з’ясовує, що хочете замовити, до якої кімнати. Обговорення стосується кожної деталі, щоб ви були точно впевнені в результаті.

2. Попередній розрахунок вартості

Фахівець обов’язково озвучить попередній кошторис та його складові. Вже на цьому етапі ви можете скоригувати вартість виробу.

3.Зустріч у салоні або листування через Viber для промальовування безкоштовного проекту.

Ви разом із дизайнером створите проект. Він абсолютно безкоштовний. Мрії про ідеальні меблі будуть втілені на папері. Дизайнер підкаже вдалі рішення і порадить, як зручніше та практичніше розташувати шафки, полиці та інші деталі, яку фурнітуру вибрати.

4.Виїзд замірника для зняття вимірів

До приїзду замірника необхідно очистити територію, де будуть розташовані майбутні меблі. Це робиться для того, щоб фахівець розумів, чи є за старими меблями комунікації, розетки та інші важливі деталі кімнати.

5.Точний прорахунок вартості

Наразі обговорюється точна сума проекту. Меблі, які вже встигли обговорити, можна доповнити деталями після виміру, щось забрати або додати. Після того, як вас повністю влаштовує проект та його вартість, переходимо на наступний етап.

6.Зустріч у салоні для підписання договору або ми надсилаємо його Вам поштою.

Працюємо лише за договором, офіційно. І завжди дотримуємося домовленостей та термінів, які вказуємо в паперах. Прописуємо деталі проекту, час виготовлення, характеристики та вартість.

Все, тепер запускаємо виріб у роботу.

7. Доставка та збирання меблів

Останній, важливий етап проекту на замовлення – доставка та надійне складання всіх деталей та заготовок у єдине ціле. Виконується нашими досвідченими фахівцями.

Тому не зволікайте, залишайте заявку. І ми одразу почнемо працювати над вашим проектом. Етап за етапом – і у вас найближчим часом з’являться саме ті меблі, які ви представляли.