Пошук

ТМ “ВАШІ МЕБЛІ”

Материалы и комплектующие

Скло

Своїм клієнтам ми пропонуємо широку лінійку різного скла. Починаючи від класичного сатину до вітражів у техніці Тіффані. Додатково скло можна обробити піскоструменем з різними малюнками та фацетом на дзеркалах.

Кераміка 

Німецький брендVilleroy&Boch з виробництва престижної сантехніки, що існує на ринку понад 260 років. Зарекомендував себе як виробник красивих та якісних раковин. Надміцність, висока функціональність, шикарний зовнішній вигляд притаманні всім виробам цієї торгової марки з Німеччини.        

Devit  – чудовий фаянс, зроблений на найкращих заводах Чехії та Італії, поступово стає синонімом словосполучення «якісна кераміка». Сантехніка Devit відзначена на багатьох міжнародних та вітчизняних виставках у категоріях дизайн та якість.  

Покриття

Досвід наших співробітників та високоякісні лакофарбові покриття провідних італійських та німецьких виробників, забезпечують захист деревини та надасть їй ефектного та вишуканого вигляду.

ILVA – це бренд групи IVM, який є лідером на європейському та світовому ринку у своїй галузі. Продукція ILVA народилася в 1946 році в Італії, країні, яка завжди була точкою відліку в меблевій промисловості. Виготовляється на сучасному заводі Parona, у провінції Павія, Італія. І вже понад 70 років користується популярністю у всьому світі.

Компанія MILESI — найбільший у Європі постачальник лаків та фарб для дерева. Історія Milesi починається з сімейного підприємства, заснованого у 1947 році. Лаки та фарби Milesi відрізняються найвищою якістю.  

 Фурнітура

У виробах нашої компанії використовується лише якісна перевірена роками фурнітура таких відомих виробників.

 GIUSTI – це італійський виробник меблевої фурнітури. Основним напрямом є меблеві ручки та інші декоративні елементи. Суворість ліній та неприступний блиск штучних кристалів, дорожнеча матеріалів та витончений смак, ось чим відрізняються брендові ручки.

Компанія Blum з Австрії виступає одним із визнаних лідерів у світі, зайнятих у галузі виробництва фурнітури та комплектуючих для меблів. Засновником компанії є Юліус Блюм, коваль із Австрії. Датою заснування вважається 1 березня 1952 року.

Hettich – це німецький виробник фурнітури, одна з найвідоміших та найпопулярніших торгових марок у цьому сегменті меблевого виробництва. Сама назва та бренд Нettich з’явилися в Німеччині наприкінці 19-го століття. Слово Нettich – це прізвище творця компанії Карла Хеттіха, який заклав основу свого дітища ще 1888 року.

ADS – це високоякісна система розсувних, розстібних, складних дверей та міжкімнатних перегеродок. Сьогодні алюмінієві профілі та деталі фурнітури «ADS» виготовляються за найсучаснішими технологіями та є одними з найнадійніших на ринку України.

Плитні матеріали

Австрійська компанія “EGGER” виробляє деревно-плитні матеріали для меблевої промисловості та будівництва з 1961 року. Це великий і серйозний виробник, який має представництва у багатьох країнах, а також 15 заводів по всій Європі.

Австрійська компанія “Kronospan” була створена в 1897 році і була невеликою лісопилкою. У наш час це один з найбільших виробників деревних плит. Потужності з виробництва ламінованого ДСП “Kronospan” знаходяться у багатьох країнах, у списку яких Україна, Іспанія, Словаччина, Німеччина, Італія, Велика Британія тощо.

“Sorbes” – це група компаній, яка спочатку була заснована в Швейцарії, а ось “Свіспан Лімітед” – це дочірня компанія, що знаходиться в м. Костопіль, Україна.