Пошук

ТМ “ВАШІ МЕБЛІ”
Хочу висловити подяку ТМ «Ваші меблі» за якісні та красиві меблі. Мені дуже сподобалося, що меблі були доставлені точно вчасно. Компанія пропонує індивідуальний підхід до клієнта - зі мною працювали дизайнери, які допомогли підібрати та сконструювати меблі на мій смак.

Віктор

Компактний комплект та елегантний вигляд. Продумані і ящики, і дзеркало з невеликою поличкою. Стільниця виконана з мармуру.

Валентин

Замовляла у Вас кухню і залишилася дуже задоволеною результатом. Кухня красива, зручна та практична, виконана з урахуванням усіх побажань та зауважень. Окреме спасибі дизайнерові Ірині за її поради та рекомендації, а також збирачеві Станіславу за швидку та якісну роботу. Крім

Наталя

Про якісні меблі для ванної кімнати мріяла давно. Зі всіх запропонованих варіантів обрала комплект Елегант 80 . Спеціально не хотіла економити на цій покупці, для мене важливіше її міцність, функціональність та довговічність.

Антоніна

Все супер!!! Хлопці молодці.

Андрій

Давно шукав тумбу біля ванної кімнати з нішою для пральної машини. Дуже зручно та функціонально!

Едуар

Давно искал тумбу у ванную комнату с нишей для стиральной машины. Очень удобно и функционально !

Эдуар Тумба с нишей для стиральной машины

Rated 4.5 out of 5
Все супер!!! Ребята молодцы.

Андрей Шкаф-купе

Rated 5 out of 5
О качественной мебели для ванной комнаты мечтала давно. Из всех предложенных вариантов выбрала комплект Элегант 80 . Специально не хотела экономить на этой покупке, для меня важнее её прочность, функциональность и долговечность.

Антонина Комплект мебели у ванную комнату Элегант 80

Rated 4.5 out of 5
Заказывала у Вас кухню и осталась очень довольна результатом. Кухня красивая, удобная и практичная, выполнена с учётом всех пожеланий и замечаний. Отдельное спасибо дизайнеру Ирине за ее советы и рекомендации, а также сборщику Станиславу за быструю и качественную работу. Кроме

Наталья Кухня с крашеным фасадом

Rated 5 out of 5