Пошук

ТМ “ВАШІ МЕБЛІ”

Умови співпраці

ТМ «Ваші меблі» спеціалізується на виготовленні серійних моделей меблів для ванної кімнати та корпусних меблів за індивідуальним дизайн-проектом. У своїй роботі з клієнтами ми намагаємося відійти від загальноприйнятих стандартів і намагаємось вирішити всі поставлені перед нами нестандартні завдання з виготовлення індивідуальних меблів у рамках існуючих у нас технологій.

Пропонуємо співпрацю на взаємовигідних умовах для:

Дилерів.

Ми готові та відкриті до співпраці з меблевими салонами та магазинами, що не мають свого виробництва. Продавці стандартних меблів часто стикаються з питанням виготовлення індивідуальних меблів на замовлення та подальшою її реалізацією через свій торговий майданчик. Не кожен меблевий салон може пропонувати нестандартні рішення своїх клієнтів. Ми готові виробляти меблі як за Вашими проектами, так і за проектами Ваших клієнтів, які звернулися на замовлення меблів до Вас.

Приватних дилерів та посередників.

Також запрошуємо до співпраці приватних дилерів та посередників, Ви можете займатися пошуком клієнтів за допомогою інтернету, соц.мереж, знайомих, клієнтських баз тощо. Пропонувати нашу меблеву продукцію на основі нашого виробництва своїм майбутнім клієнтам, не маючи свого виробництва або салону. Ви знаходите клієнта, а ми реалізуємо Ваше замовлення.

Дизайнерів та архітекторів

Кожен дизайнер або дизайн студія зацікавлені в кінцевому результаті їх роботи над приміщенням, головне, щоб замовник залишився задоволеним. Ми готові запропонувати своє виробництво, створювати Ваші проекти за Вашою участю. Ми допоможемо Вам заощадити час, засоби та сили у виборі меблів для Ваших інтер’єрів.

Корпоративних клієнтів

Наша компанія готова запропонувати міцні та надійні стосунки з корпоративними клієнтами. Наші меблі максимально та ергономічно впишеться у велике офісне приміщення, готель, салон краси, бутік, банк, ресторан тощо. Ми готові як і спроектувати з нуля дизайн Вашого приміщення або ж реалізувати вже готовий проект.

– Забудовників

На сучасному ринку нерухомості багато пропозицій про купівлю квартири або будинку йдуть вже з готовим плануванням, оздобленням та меблями. Це приваблює як і інвесторів на старт-апі, так і звичайних покупців, яким не потрібно буде після придбання житла думати про ремонт та оздоблення приміщення або замовлення меблів. Така пропозиція, коли квартира готова до проживання, виглядає більш цінною. Ви зможете пропонувати не тільки нерухомість, але й оформлення інтер’єру одразу, розміщуючи замовлення на нашому сайті.

 

Ми налаштовані на довгострокову та плідну роботу з надійними партнерами, які зацікавлені у наших послугах та продукції. Ми гарантуємо Вам довірчі та міцні стосунки у партнерстві з нами.

Дізнатися подробиці співпраці Ви можете за контактними номерами телефонів або написавши нам на електронну пошту.

 

Телефоны:

 +38 (067) 314-01-12
+38 (063) 447-62-47
+38 (067) 472-27-67

Email:

vashimebli.com@ukr.net