Як розпізнати якість меблів на етапі придбання?
Насамперед варто звернути увагу на запах – це ознака низької якості та перенасичення смоли, слід поцікавитися у продавця про походження матеріалу виробу. Добросовісний виробник меблів завжди назве фірму постачальника матеріалів, а також надасть сертифікати якості.
Слід орієнтуватися на європейських постачальниках матеріалів, адже норми виділення формальдегідів у них відрізняються від кола вітчизняних виробників, як правило, якість матеріалів краща за всіма показниками.
Якщо Ви відчуєте запах, а запитавши у продавця, почуєте Не турбуйтеся, просто нове – запах завтра вивітриться. Не вірте, витрачати час на справжнісіньку брехню не варто! У якісного виробу запаху не має бути.
Крім цього потрібно звертати увагу на фурнітуру не варто віддавати переваги низькій якості, як приклад китайські висувні механізми можуть виходити з ладу, навіть якщо в магазині дослівно працювало нормально, закордонний виробник дасть гарантій більше.
Уважно підходьте до підбору меблів вашого приміщення, скрупульозно підходьте до вибору виробника. По можливості намагайтеся не економити на меблів, адже гарні меблі значно більші ніж просто елемент декору, а найчастіше це гарантія вашого здоров’я.
І пам’ятайте, значно простіше не економити, щоб не допустити неприємностей, ніж потім їх вирішувати.

Залишити відповідь