Тумба для ванної кімнати ovremeroha🏠

Сидіння для унітазу – предмет першої необхідності. Його купують з урахуванням довготривалого використання, тому важливим параметром стає міцність. Такий предмет повинен зберігати привабливий вигляд протягом тривалого терміну експлуатації. Матеріал для стільця вибирається функціональний, безпечний, стійкий до зносу, не схильний до розтріскування та інших пошкоджень.

Вибір матеріалу сидіння визначається головним чином стилем інтер’єру та бюджетом, виділеним на облаштування санвузла. Популярним сталим трендом останніх років стає використання натуральних матеріалів. Дерево виглядає гідно у всіх стилях, чи то кантрі, чи класичний, чи скандинавський, не кажучи про еко-стиль. Тому дерев’яні сидіння для унітазу все частіше привертають увагу як спосіб оживити простір і бути ближче до природи.

Намагаючись зробити санвузол естетичним, дедалі більше покупців зупиняють свій вибір на сидіннях для унітазу, виконаних із деревини. Відзначають такі переваги:

  • Якість. Дерев’яний стільчак міцний і приємний на дотик, термін його використання при правильному догляді необмежений. Немаловажно, що він швидко нагрівається при контакті зі шкірою;
  • Гігієна. При виготовленні сидіння просочується засобами, що запобігають гниття, тому виріб не вбирає вологу і не псується.
  • Естетика. Стильний вигляд, широкий діапазон цін та моделей роблять використання дерев’яного сидіння оптимальним вибором. Існують ексклюзивні варіанти, прикрашені розписом, шкірою чи різьбленням;
  • Асортименти дерев’яних сидінь на унітаз обумовлений застосуванням різних порід дерева. У справу йде деревина ясена, бука та дуба, волоського горіха та сосни. Найчастіше використовується ясен, береза ​​та дуб, як найбільш міцні та різноманітні за кольором.

Найчастіше пропонуються моделі з овальною та напівовальною формою сидіння. Овальні моделі призначені для класичних унітазів, напівовальні – для сучасних виробів. Такі варіанти найбільш комфортні та звичні. Зустрічаються сидіння прямокутної форми із закругленими з метою безпеки кутами.

Сидіння для унітазу – це той елемент, який не привертає особливої ​​уваги у повсякденному побуті. Але незручне, неякісне сидіння зіпсує враження навіть від найвишуканішої сантехніки, а ретельно підібраний аксесуар зробить невеликий простір затишним та гармонійним.

Залишити відповідь